2560091 | 593 | 4 online | IP:54.166.141.12
17:05:44 20.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
SIGURIA - Kompania e sigurimeve
 
Sigurimi
 
   
SIGURIA - Kompania e sigurimeve
 
  Pėrshkrimi:
Kompania e sigurimeve Siguria punen e saj me ofrimin e sherbimeve te veta e filloj me 5 qershor 2000 dhe momentalisht ka 12 filiala ne te gjitha qytetet e Kosoves . Veprimtaria e kompanise sone Siguria konsiston ne shitjen e policave te sigurimit. Sherbimet e mira qe ne ofrojme per klientet tane , nje sere produktesh te ndryshme te mbeshtetura nga risiguruesit e nivelit te larte , bonuset qe gezojne klientet tane , efikasiteti dhe seioziteti I larte ne pune si dhe perkujdesja jone ndaj tyre ju bene qe mos te kerkoni tjeter.

ME NE KENI SIGURIMIN E:

Pronės
Bankave
Pėrgjegjėsisė
Shtėpisė/ banesės
Aksidente personale
Shėndeti nė udhėtim
Tė gjitha rreziqet nė ndėrtim
Paratė nė kasafortė dhe paratė nė transport
Mallin nė transport
Mjetet motorike kasko
Autopėrgjegjėsinė
 
 
  Description:
 
SIGURIA - Kompania e sigurimeve

Sigurimi

nn


Adr: Nena Tereze 25
38000 Prishtinė

Tel:+381 38 248 848 / 248 849
Cel:
Fax:+381 38 248 850
Web Faqja nė Internet: [3120]  e-mai: [14] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 4932 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
 
Nr i votave: 13 
VLERĖSONI SIGURIA - Kompania e sigurimeve KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]