2560091 | 593 | 4 online | IP:54.166.141.12
17:05:24 20.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
ALF Kompania Per Larjen E Tepihave
 
Tė ndryshme
 
   
 
  Pėrshkrimi:
Edit ALF by ALF-Fabrika Pėr Larjen E Tepihėve-Prishtinė on Friday, March 5, 2010 at 8:06pm ALF-Fabrika per larjen e tepiheve …….sepse ne kujdesemi per pastėrtinė tuaj Tepihu ofron rehati dhe izolim kundėr tė ftohtit. Krijon njė imazh tėrheqės nė kuptimin estetik dekorativ nė shtėpinė apo zyren tuaj. Por tepihu i papastėr nė shtėpi, zyre, dhe objekte tjera sjell edhe rreziqe tjera tė padukshme (mikroorganizma dhe bakterie) pėr shėndetin tuaj dhe nė disa raste edhe alergji posaqėrisht pėr femijėt e vegjėl. Qėllimi ynė ėshtė qe ti ofrojmė konsumatorit shėrbim te shpejt dhe ekologjik per pastrimin e tepihėve me teknologjinė mė tė re tė automatizuar enkas pėr larjen e tepihave. Ne pėrdorim eko-produkte qė janė te sigurta pėr fėmijė,kafshė shtėpiake e gjithashtu pėr mjedisin ku jetojmė. Gjithashtu i kushtojmė vėmendje dhe pėrkujdesje tė nevojshme pėr te pastruar tepihėt tuaj ne tėrėsi dhe tė saktė nė menyrė qė ne tė ju japim njė garancion ne punėn tonė. Me teknologjinė mė tė pėrsosur tepihu juaj do te jetė tėrėsisht i pastėr por edhe i dezinfektuar nga bakteriet dhe mokroorganizmat tjerė qė janė tė dėmshėm pėr shėndetin tonė. E tėra qė duhet tė bėni ėshtė njė telefonatė nė numrat e telefonit: 045 944 944 045 32 12 12 049 488 884 Nė momentin qė thirrni nė kėta numra ekipi jonė nė terren niset pėr nė destinacionin tuaj pėr tė marr tepihėt tuaj. Pastaj tepihėt transportohen nė fabrikė ku fillon edhe procesi i larjes se tepihėve. Procesi I larjes bėhet ne mėnyrėn mė tė sigurtė dhe profesionale. Nė momentin qė tepihėt tuaj dorėzohen nė fabrikė fillon procedura e larjes sė tepihėve: 1. Kontrollohet tepihu pėr ndonjė njollė, kualiteti, tipi, dhe papastėrtia dhe i caktohet lloji i detergjentit. 2. Tepihu vendoset nė makinėn pėr thithjen e pluhurit,qimeve,dhe mbeturinave. 3. Paralarja dhe larja bėhet nė tė njėjtėn kohė me makinėn e teknologjisė mė tė re. Tepihu nė momentin qė ėshtė futur nė makinė paralarja fillon duke u lagur tepihu me ujė. Pastaj fillon larja e tepihut ku pasi qė ėshtė kryer paralarja fillon spėrkatja me shampon duke fėrkuar tepihun me 3 brusha tė rrumbullakėta. Pas kėtij procesi fillon spėrkatja me ujė me presion te lartė. Prapė fillon procesi i spėrkatjes me shampon dhe fėrkimi me 3 brushat tjera.Mbas gjithė kėsaj fillon procesi i shpėrlarjes sė tepihut me presion te lartė dhe tepihu ėshtė i pastruar tėrėsisht. 4. Shtrydhja bėhet me makinė centrifugale gjė qė shkurton kohėn e tharjes sė tepihut dhe nuk le vend per kundėrmim te tepihut . 5. Pasi qė ėshtė tharė tepihu vendoset ne makinė, krihet dhe kontrollohet. 6. Pasi tepihu tė krihet dhe kontrollohet bėhet paketimi me makinė dhe transportohet ne destinacionin e duhur. 
 
  Description:
 
ALF Kompania Per Larjen E Tepihave

Tė ndryshme

045 944 944
045 32 12 12


Adr: Prishtinė
10000 Prishtinė

Tel:045/944 944
Cel:
Fax:
e-mai: [1] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 5579 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
 
Nr i votave: 7 
VLERĖSONI ALF Kompania Per Larjen E Tepihave KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]