2466573 | 154 | 10 online | IP:54.167.83.233
05:46:46 23.02.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
NPTSH BLETONA
 
Bujqėsia dhe Blegtoria
 
   
 
  Pėrshkrimi:
NPTSH Bletona merrėt me kultivimin e fidanėve tė dredhzės , po ashtu edhe produkte te dredhzave nė sera dhe ambient tė hapur, po ashtu nptsh Bletona merrėt me ndertim te lart dhe tė ulėt,  
 
  Description:
 
NPTSH BLETONA

Bujqėsia dhe Blegtoria

Lavdim Haziraj


Adr: F.Llaushė
038338 Skenderaj

Tel:044330140
Cel:049334399
Fax:
Web Faqja nė Internet: [793]  e-mai: [7] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
Kosova 
Shfletuar: 2609 herė 
Ndryshimi i fundit: 2012-03-31 16:00:14 
Vlerėsimi nga vizitorėt:
 
Nr i votave: 9 
VLERĖSONI NPTSH BLETONA KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]