1701382 | 499 | 12 online | IP:54.196.199.101
23:58:36 29.05.2015
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
Kėrko
Veprimtaria Vendi
Firmat tė cilat ende nuk janė tė aprovuara kan sinjalin:
(arsyeja: 1.nuk ėshtė bėrė pagesa (ka kaluar numri 10 nga vendi respektiv pėr ofertėn FALAS), 2.nuk janė dhėnė shenimet e plota ...)
U regjistruan ...
Emri i Firmės Veprimtaria Vendi [Aprovuar] Hits
Fani-Bek ...  Farmaci  Pejė  PO   1308  
CENA ...  Farmaci  Pejė  PO   1553  
MAXI-ML NTP ...  Export/Import  Pejė  PO   816  
UNIKAT ...  Export/Import  Pejė  PO   903  
Cena Comerce N. ...  Export/Import  Pejė  PO   1173  
NEXHATI ...  Export/Import  Pejė  PO   900  
Molika-Company ...  Export/Import  Pejė  PO   1192  
ELEKTRO - METAL ...  Export/Import  Pejė  PO   1022  
ALDEX ...  Export/Import  Pejė  PO   1871  
NAUTILUS ...  Export/Import  Pejė  PO   1146  
Eling-NH ...  Export/Import  Pejė  PO   1068  
Dukagjini Group ...  Export/Import  Pejė  PO   1546  
Luani Sinalco ...  Export/Import  Pejė  PO   788  
ELKOS Group ...  Export/Import  Pejė  PO   12511  
ASPUKO ...  Export/Import  Pejė  PO   1024  
MAGNUM-R-J ...  Export/Import  Pejė  PO   793  
Petriti-L.A. ...  Export/Import  Pejė  PO   1278  
MAXI-ML NTP ...  Export/Import  Pejė  PO   546  
DOAR NOKIA ...  Export/Import  Pejė  PO   1066  
ARALBI & 7D ...  Export/Import  Pejė  PO   1579  
Shkolla Univers ...  Edukimi dhe Trajnimi  Pejė  PO   1086  
GG-zyra ekonomi ...  Buro Punėsimi  Pejė  PO   1377  
Lulishtja EGZON ...  Bujqėsia dhe Blegtoria  Pejė  PO   1460  
Herba ...  Bujqėsia dhe Blegtoria  Pejė  PO   1303  
Afk - Agjencion ...  Bankat dhe Financat  Pejė  PO   1362  
Mbrapa  [ 5 nga 6 ]  Para


:: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]