1698136 | 405 | 7 online | IP:54.145.222.231
21:21:02 23.05.2015
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
Kėrko
Kėrko:
Pėrshkrimi
Ēmimi (max)
Garazhė Shes Ēmimi Data
Diagnoz per Mercedes modeli Developer 2011 1500.00 € 2011-05-26
Leximi dhe fshirja e kodit, leximi i tė dhėnave nė kohė reale tė sensor dhe actuator; kodim dhe programim. Kjo vlen tė fundit tė teknologjisė sė sistemit qendror portė tė lartė tė modeleve me software version i cili ėshtė pėrditėsuar. Mund tė hyjnė tė gjitha makinat Benz, tė tilla si kamion autobus, veturė, makinė sportive, makinėn e zgjuar dhe kėshtu me radhė. Ēfarė ėshtė mode Developer / Zhvilluesi: kit Developer ėshtė njė zgjerim pėr Sistemin e Ndihmės diagnozė tė Mercedes-Benz automjetet. Ky zgjerim lejon manipulim nė thellėsi tė tė dhėnave, konfigurimit dhe tė programeve tė ruhet brenda njėsive tė kontrollit elektronik tė automjeteve Mercedes. Ky zgjerim ėshtė pėrdorur normalisht nė fabrikė nė mėnyrė qė tė lehtėsojė zhvillimin dhe testimin e sistemeve on-board elektronike. shembuj reale dhe zhvilluesi i pėrdorimit: 1. Uprating shpejtėsinė e kufizuar nė njė benzinė ​​(ME-seri kontrollues) kontrollin e motorit njėsi 2. Duke shtuar airbags pasme tė modulit kontrollit AB 3. Shtimi llampat mjegull pėr tė funksionuar si njė ndihmė cornering 4. Lexon te gjitha gabimet dhe fshirja e tyre ne tersi 5. Pėrshtatjen e njėsisė sė kontrollit tė SRS pėr njė makinė tė re. 1. hapur nė das pėr w204 makina nuk ka nevojė tė fjalėkalimet nė das pėr tė diagnostikuar w204 makina 2. Xentry: 21 gjuhė 2 DAS: Zhvilluesi + 21 gjuhėve 3. WIS.net: Information System Punėtori 4. EPC.net: Pjesė elektronike Katalog 5. ST finder2009: vend Pjesa finder 6. SD Media: Video dhe mėsimet PDF 7. PL64: Pjesė Ēmimi 2011,01 8. Smart TAN Kodi: U hap nė funksion tė veēantė program DAS me Smart makina 9. STARUTILITIES: menaxhimin e sistemit tė lėvizjes dhe tė vetė-test 10. trajnimit Benz: Benz Repair Info Library. DAS 21 gjuhė Paketa Perfshinė: Multiplexer D4 x 1pc OBD kabllo II x 1pc (fillimisht OEM) 4 kabllo PIN x 1pc (fillimisht OEM) 38 kabllo PIN x 1pc (fillimisht OEM) 14 PIN kabulli kamion x 1pc (fillimisht OEM) kabllo PC Serial x 1pc Hard disk me tė gjitha softwares te instaluar ( DAS, WIS, EPC, STAR Finder, SD Media, Xentry, mode Developer ) 01-2011 Gjendja eshte 100% ne rregull, e testume dhe e RE! Mundesojme sipas marreveshjes dhe per te gjitha Modelet tjera si psh. BMW, AUDI, OPEL, PORSCHE, UNIVERZAL PER TE GJITHA VETURAT etj.. si dhe Programues te KM.. Qmimet sipas Marrveshjes.
044193964 ose talent_1@hotmail.de
Fotot pas Kontaktit!
Viti
 
Telefona - Celular Shes Ēmimi Data
FOR SALE:BRAND NEW APPLE IPHONE 4 32GB FOR $350 270.00 € 2011-05-21
EMAIL ADDRESS:electronicstradefair5@gmail.com

CHAT ON MSN MESSENGER : electronicstradefairs@hotmail.comCOMPANY LOCATION: MALAYSIA


We are international wholesale dealers of mobile phones ,digital camera ,laptops , ipods and other electronics products .We ship worldwide directly to your door step via fedex/UPS shipping company .

Here is our product in stock:


APPLE PRODUCTS :


Apple iPod touch (3rd Generation) NEWEST MODEL

Apple iPad Tablet 64GB 3G UNLOCKED =

Apple IPAD 2 3G WI-FI 64GB UNLOCKED

Apple IPAD 2 3G WI-FI 32GB UNLOCKED

Apple IPHONE 4G/HD 32GB UNLOCKED

Apple IPHONE 4G/HD 16GB UNLOCKED


APPLE IPHONE 3GS 16GB UNLOCKED

APPLE IPHONE 3GS 32GB UNLOCKED

NOKIA C3

NOKIA C
Nokia C6

Nokia C7

NOKIA N8

Nokia E7
Nokia E5
Nokia 5730 XpressMusic
Nokia 5330 XpressMusic
Nokia 5030 XpressRadio
NOKIA N86 8MP
NOKIA N97 32 GB
NOKIA E55
NOKIA 8800 GOLD ARTE
NOKIA N99
NOKIA N98
NOKIA 5800 XPRESS MUSIC
NOKIA 8800 CARBON ARTE
NOKIA N96 16gb
NOKIA N95 8gb
NOKIA N85
NOKIA N79
NOKIA 88E66
NOKIA 8800 ArteBLACKBERRY PRODUCT

BLACKBERRY Touch 9800
BLACKBERRY BOLD 2 9700
BLACKBERRY STORM 9550
BLACKBERRY STORM 9530
BLACKBERRY STORM 9500
BLACKBERRY PEARL FLIP 8220
BLACKBERRY CURVE 8900
BLACKBERRY BOLD 9000
BLACKBERRY CURVE 8320
BLACKBERRY 8830 WORLD EDITION
BLACKBERRY 8100 PEARL
BLACKBERRY 8320 CURVE
BLACKBERRY 8300 CURVE
BLACKBERRY 8800
BLACKBERRY 8820
BLACKBERRY 8700c
BLACKBERRY 8707g
BLACKBERRY 8703e
BLACKBERRY 8705g

HTC PRODUCT
HTC GOOGLE NEXUS 1
HTC TOUCH PRO T7272
HTC TOUCH 3G
HTC TOUCH HD
HTC G1
HTC SHIFT
HTC TOUCH Pro
HTC TOUCH DIAMOND
HTC Advantage X7510
HTC P3470
HTC TOUCH CRUISE
SPRINT HTC TOUCH PRO SLIDER
HTC TOUCH DUAL
HTC P6500
HTC S730
HTC TyTN II
HTC S630
HTC TOUCH
HTC P6300

SONY ERICSSON PRODUCT

sony Ericsson w508
Sony Ericsson XPERIA X1
sony Ericsson w902
Sony Ericsson C510
sony Ericsson w980i 8GB
Sony Ericsson C902
Sony Ericsson C905
Sony Ericsson G502
Sony Ericsson K850i
Sony Ericsson G900

Palm Treo Pro
Palm Treo Pre
Palm Centro
Palm Treo 500v
Palm Treo 750
Palm Treo 680

ETEN GLOFISH X610
ETEN GLOFISH V900
ETEN GLOFISH X900
ETEN GLOFISH M810
ETEN GLOFISH X650

SAMSUNG PRODUCT

Samsung E1360
Samsung E1210
Samsung i8510 INNOV
Samsung i900 ominia
Samsung i7110
Samsung Armani
Samsung M8800 PIXON
Samsung J800 Luxe
Samsung L700
Samsung S9502 DUOS

SIDEKICKS PRODUCT

T-Mobile Sidekick LX 2009
Sidekick 2008
Sidekick LX
Juicy Couture Sidekick II
Mister Cartoon Sidekick
Juicy couture Sidekick III


LG PRODUCTS

LG KF900 INCITE
LG KF900 PRADA
LG KC 780
LG KC910 RENOIR
LG GD330
LG KS660
LG GC900

MOTOROLA Droit X
MOTOROLA Milestone
MOTOROLA ROKR W6
MOTOROLA AURA
MOTOROLA VE66
MOTOROLA A3100
MOTOROLA Q11
MOTOROLA EM35DIGITAL CAMERA


Nikon COOLPIX compact digital camera

NIKON D3X CAMERA

NIKON D700 CAMERA

NIKON D90

NIKON D8

NIKON D900

NIKON D800

Nikon D700S


CANON CAMERA LIST

Canon EOS 5D CAMERA

CANON EOS-1D Mk III CAMERA

CANON EOS-1Ds Mk III CAMERA

CANON EOS 600D CAMERA

CANON 1100D CAMERA


Canon EOS Rebel T2i Digital SLR Camera

Panasonic HDC-SDT750K PROFESSIONAL 3D Camcorder CAMERA


Sony HDR-TD10 Handycam 3D Camcorder

Sony HDR-TD10 3D CAMCORDER PROFESSIONAL CAMCORDER CAMERA


SONY PD 170 PROFESSIONAL CAMERA
INTERESTED BUYER SHOULD EMAIL US THE HIS ORDER DETAILS ,FULL NAMES AND SHIPPING ADDRESS DETAILS .FOR MORE INFORMATION ON HOW TO BUY CONTACT:

EMAIL ADDRESS:electronicstradefair5@gmail.com

CHAT ON MSN: electronicstradefairs@hotmail.com
MALAYSIA
Prishtinė
 
Telefona - Celular Kėrkoj Ēmimi Data
kerkoj blackbarry 9800 270.00 € 2011-05-17
blackbarry 9800 tuch
ervisskenderaj@hotmail.com
_ Shqipėria
 
Banesa Shes Ēmimi Data
SHESE BANESE NE PRISHTINE 750.00 € 2011-05-13
SHESE URGJENT BANESE NE PRISHTINE KATI I VII ,125M KATRORE POSEDON TRI DHOMA GJUMI ,SALLON ME KUZHINE,NJE BANJO,NJE WC NDIMSE DHE TRI TARASA TEL 044 506 221
letta.ks@hotmail.com
Prishtinė
 
Punėsim Kėrkoj Ēmimi Data
Kėrkoj punė tė qfardoqoft, 250.00 € 2011-05-12
Kėrkoj punė,si praktikant nė ndonjė kompani tė sigurimeve,nė zyrė tė Avokatures, apo nė ndonjė firm si shitės,apo Picemen nė ndonjė piceri ,jam Jurist i diplomuar,Barchelor
Numri i tel.044586456
Ferizaj
 
Shto Shpalljėn tuaj Falas       Mbrapa  [ 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]  Para

:: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]