1701601 | 219 | 11 online | IP:54.145.173.36
10:03:27 30.05.2015
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
Kėrko
Kėrko:
Pėrshkrimi
Ēmimi (max)
Automjete Shes Ēmimi Data
vw caddy 1.9 sdi -97 2700.00 € 2010-07-12
shitet caddy 1.9 sdi i sapo doganuar qmimi i fundit 2700euro 044464864
044464864
Prishtinė
 
Oferta Pune Ofroj Ēmimi Data
Zyrtar per sherbime juridike 250.00 € 2010-07-12
Mbajtja e evidences se dokumentacionit;
Dorezimi dhe pranimi i shkeresave;
Hartimi i shkresve percjellese;
Hartimi i dokumenteve tjera nen mbikeqyrje te Zyrtarit te vjeter;
Diplome universitare, drejtimi juridik;
Te jete i/e perkushtuar per punen.
info@klg-ks.com
Prishtinė
 
Shėrbime Tė Nryshme Ofroj Ēmimi Data
Shėrbime tė hidraulikės 0.00 € 2010-07-11
Siguroj shėrbimet e hidraulikės pėr makineri ndėrtimore dhe kamiona.
Mob.044 209 433
Fushė Kosovė
 
Mjete Transportuese Blej Ēmimi Data
Furgon-Mercedes Benz 310 2500.00 € 2010-07-06
Mercedes Benz-Furgon,Mjeti duhet te jet ne gjendje te rregullt per punė ne transport,te jet i doganuar apo i regjistruar ne Kosovė.
Viti i prodhimit te jo me posht se viti 1990.
Furgoni mundet me qenė edhe prodhime te Renos;Iveko apo edhe FW-esė
Muhamet Veliu; 044 113 204 apo 049 113 204; Suharekė
Therandė [Suharekė]
 
Banesa Jap me Qira Ēmimi Data
per periudha 15-ditore 500.00 € 2010-06-29
2+1+banjo +ballkon ndodhet ne durres tek shkembi i kavajes
ne krah te hotel belvederes tek kompleksi "grin hill"shkallnuer durres
_ Shqipėria
 
Shto Shpalljėn tuaj Falas       Mbrapa  [ 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ]  Para

:: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]